Весільна флористика

Наша студія флористики та декору в Івано-Франківську, KVITKA-ROOM — це Ваш правильний вибір, якщо Ви плануєте зробити Ваше свято особливим. Нехай все буде так, як Ви мріяли. У нас є для цього все, що потрібно! Ми відчуваємо і розуміємо кожну молоду пару, яка хоче оформити своє весілля у Івано-Франківську та регіоні, ми виготовляємо весільний букет неповторним для кожної нареченої. Ми знаємо особливості оформлення банкетних залів та ресторанів Івано-Франківська, щоб стильно та якісно оформити їх до Вашого свята.

Замовивши в нас оформлення весільних автомобілів, Ви будете впевнені, що композиція з живих квітів буде надійно закріплена, виготовлена із свіжих і якісних квітів, а головне не пошкодить покриття автомобіля.

Також наша дизайн студія виготовить бутоньєрки під колір і стиль усього свята, милі дрібні, але обов’язкові аксесуари для весільної церемонії, які вигідно прикрасять вишуканий одяг дружок, дружбів, старостів та гостей.

Дуже доречно сказати, що комплексне оформлення Вашого весілля у Івано-Франківську та регіоні саме у нашій студії це єдиний стиль та гармонія: декорування залу, букету нареченої, оформлення автомобілів та інше.