Організація дитячих свят

Дитинство — це особливий час у який ми, дорослі, мріємо повернутись, а наші найцінніші та найрідніші дітлахи у ньому живуть… І усім батькам хочеться зробити,для свого малюка, кожен день проведений у цій казковій країні дитинства особливим. Хто підкаже нам відповідь як організувати дитяче свято для малого іменинника та його гостей чи для незабутнього першого випускного у дитячому садку?.. Адже ми — дорослі, вже давно забули стежинку у ті безтурботні ігри та розваги, у те розмаїття простої,яскравої дитячої радості.

Цю відповідь можуть дати лише діти, разом з якими ми вже 3-й рік проводимо час щотижня у цікавих, розвиваючих іграх та творчих заняттях. Довірте організацію дитячого свята в Івано-Франківську студії KVITKA-ROOM.  Адже ми знаємо, що дитяче свято разом із аніматорами, майстринями, нянями (для найменших), художниками по аквагриму, стане найбільш яскравим спогадом для Вашої дитини, а також веселою,повчальною розвагою для інших гостей — малюків.

Детальніше хочемо зауважити, що в організацію дитячих свят в Івано-Франківську з нашою студією входять творчі розвиваючі майстер-класи для дітей від 5 до 13 років, які розвивають не лише дрібну моторику дітей, але й позитивно впливають на їх емоційний стан, як, наприклад, арт-терапія. Рекомендуємо на Вашому святі поєднати творчі розваги з веселою, рухливою ігровою анімацією, яку проводять професійні педагоги-аніматори та оригінальний розпис по шкірі гіпоалергенними фарбами (аквагрим), у виконанні наших майстринь-художниць. На личках та ручках дітей засяють зображення улюблених персонажів, а підлітків вразить фантазійний сучасний розпис по шкірі.